bimack   federchemicals_sag

TÜRKÇE ENGLISH

REP-OIL

REP-OIL

Yüksek derecede yağ, su, şarap, meşrubat vb. itici özelliğine sahip olmakla birlikte yoğun nemli ortamlarda yosunlanma, tuzlanma, asit yağmurları, gres, kahve ve kireçlenme ihtimali olan mevcut alanlarda kullanılır. Renk değişikliği olmadan taşın mevcut rengini değiştirmeden nötr görünüm sağlar. Aynı zamanda yoğun çalışılan yerler, banyo, mutfak vb. alanlarda da tavsiye edilir. Emici malzemeler için tavsiye edilir: FIRINLANMIŞ KAROLAR, TERRACOTTA, DOĞAL TAŞ, MERMER, GRANİT, PORFİR, konglomera, PORSELEN, GRES, ÇİMENTO, iç ve dış mekan. Alkalik deterjan vb. ürünler temizlik olarak kullanılmamalıdır. Kullanıldığı takdirde malzemenin direncini ve özelliğini kaybetmesine neden olur. Uygulandıktan sonra ürünün periyodik yenilenmesi gerekir(yılda bir kere). Bu ürünün temizliği normal nötr temizleme malzemesi ile yapılmalıdır.
Uygulanacak alana işlem gerçekleştirilmeden önce küçük bir bölgeye test bazında numune uygulaması yapılmasını tavsiye ederiz.

KULLANIM ŞEKLİ: Uygulanacak olan alanın temiz ve kuru olduğundan emin olduktan sonra alan ile 20cm mesafeden püskürtme işlemi yapılır yada pamuk peluş'lar ile uygulama yapılabilir. Ürünün uygulanacağı alanın kendi soğukluğunda olması gerekmektedir. İlk uygulamadan sonra önerilen saatler dahilinde ikinci katı uygulayabilirsiniz(4-8 saat). Uygulandıktan 12 saat boyunca su ve başka sıvılar ile teması olmaması gerekmektedir. Ürün işlemi tamamlandıktan 24 saat sonra işlem uygulanan alan kullanılabilir. Uygulanacak alanda plastik, yeşil alan vb. alanların koruması yapılmalıdır.

UYARILAR:
R11: Kolay alevlenebilir.
R20: Yenilmemesi gerekir.
S9: Kullandıktan sonra ortamı havalandırın.
S16: Kıvılcım yada alevlerden kesinlikle uzak tutunuz.
S2: Çocukların ulaşabileceği yerden uzak tutun.
S33: Statik elektrikli ortamlardan uzak tutun.
S3: Serin bir yerde saklayın
T24/25: Göz ve deri ile temasından kaçının.